2017-08-12

Ko izvēlēties – masāžas vai ekstenderu?


Pirs sāk dzimumlocekļa palielināšanu, būtu jāizvēlas konkrēta metode ar kuras palīdzību vēlies palielināt. Izvēle jau nav liela, jo reāli dzimumlocekli ir iespējams palielināt ar masāžām vai ekstenderu. Tie, kuri domā, ka to var izdarīt tikai ķirurģiski – rūgti maldās, jo ķirurģiski dzimumlocekli var pagarināt tikai vizuāli miera stāvoklī.
Tātad, ir jāizvēlas vai pievērsties dzimumlocekļa masāžām jeb nēsāt ekstenderu. Bet varbūt apvienot ekstendera nēsāšanu ar masāžām vai otrādi.
Dzimumlocekļa masāžas
Apskatot negatīvos momentus, tad galvenais ir tas, ka lai veiktu masāžas ir nepieciešams laiks un vieta. Piem., ģimenes cilvēkam, kas pa dienu strādā un pēc darba ir kopā ar ģimeni, var neatrasties laika un vieta lai veiktu masāžas.
Izvēloties masāžas ir jābūt vietai, kur netraucēti varētu darboties 1-1,5 stundas!
Pozitīvais – masāžas uzlabo dzimumlocekļa funkcijas (erekciju), normalizē dzimumlocekļa jūtību, kas seksa laikā ļau ilgāk nebeigt.
Galvenā atšķirība no ekstendera lietošanas ir tā, ka veicot masāžas uz audiem iedarbojas dinamiski, bet nēsājot ekstenderu – iestiepums ir mobils. Tāpēc sākotnēji masāžas var dot labāku rezultātu.
Jautājumā par to vai labāk masāžas veikt pašam jeb, ja tās veic kāds cits, tad viennozīmīgi labāk, ja kāds cits veic šīs masāžas. Galvenais moments šeit ir tas, ka otram ir lielāks diapazons kā var piekļūt un veikt šīs masāžas, kā arī ja vīrietis ir ļoti jūtīgs, tad parasti pats sevi saudzē un nepieliek nepieciešamo spēku.
Ekstendera nēsāšana
Negatīvais ir tas, ka tas jānēsā katru dienu, vidēji 8-9 stundas. Dažiem tas rada diskomfortu. Kā negatīvo ir jāatzīmē arī tas, ka tiek iestiepums tiek radīts pa lielu, tad var rasties noberzumi. Parasti šie noberzumi rodas uz dzimumlocekļa galviņas, vietā, kur ekstenderis tiek nofiksēts.
Pozitīvais, ka speciāli tam nav jāveltī laiks kā pie masāžām – uzliek un iet uz darbu, nāk mājās noņem. Tāpēc ekstenders būtu piemērots vīriešiem, kam nav vieta veikt masāžas.
Ekstenderu noteikti būtu ieteicams izvēlēties tiem, kuri ir ļoti neelastīgi, jo šādā gadījumā ar masāžām var būt grūti pārvarēt audu pretestību un panākt dzimumlocekļa palielināšanos.

Daudzi izvēlas apvienot ekstenderu ar masāžām, par to vairāk var lasīt rakstā: Ekstenderis un dzimumlocekļa masāža.

Jebkurā gadījumā, var sākt dzimumlocekļa palielināšanu ar jebkuru no šīm metodēm un pēc vēlēšanās tās apvienot vai nomainīt. Tomēr ieteicams būtu sākumā konsultēties ar speciālistu, kas pārzina dzimumlocekļa palielināšanas metodes, jo no malas ir vieglāk izvērtēt, kas konkrētā situācijā dotu efektīvāko rezultātu.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru